Upravit stránku

Jiný pohled na IT

Zařizujeme servis a dodávky záložních zdrojů, IT technologií a klimatizací pro serverovny. Sídlíme v Mladé Boleslavi, ale naše služby si mohou objednávat společnosti po celé České republice, najdete nás i v Německu a na Slovensku.

Spolehlivost  je pro nás stěžejní. Vyvinuli jsme proto ucelený sofistikovaný systém, minimalizující výpadky přenosu dat. Posouvá bezpečnost provozu na 99,9 %.

Věříme, že nejdůležitějším aspektem přenosu dat a ostatní komunikace je její spolehlivost.

Náš příběh aneb Jak jsme začínali

Firmu 2pnet.cz jsme založili v roce 2001. Nápad na vlastní společnost vznikl v hlavě dvou současných vlastníků. Ti tehdy pracovali jako zaměstnanci společnosti se stejným zaměřením.

Své zkušenosti tak využili pro pokračování v oboru. IT zaměření se ukázalo být tím pravým a získali jsme na trhu velmi stabilní místo. Nyní nás je ve společnosti 18 a také jsme navázali externí spolupráci s různými experty v oblasti IT.

Kdo jsou naši zákazníci

Naši klientelu tvoří zejména větší společnosti, jako je Škoda Auto, Česká Pošta, AUTOCONT, skupina ABB, ŠKO-Energo, S&T Group, Bohemia Müller,  Kromě korporátních firem však zabezpečujeme služby v IT oblasti i u drobnějších firem a živnostníků. 

Spolupracujeme
s těmito partnery:

Škoda
ABB
SKOENERGY